2407-МР

Документи » Рішення міської ради » 2407-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" лютого 2009 р № 2407-МР
м. Суми

Про втрату чинності деяких пунктів рішень Сумської міської ради та рішень виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів
Відповідно до статей 12, пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Вважати таким, що втратив чинність пункт 152 додатку № 114 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Тихоріцькій, 41 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Суровичу Семену Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Дубинського О.І. про скасування рішення.
 2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 103 додатку № 50 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по пров. Одеському, 7 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Зотовій Ганні Егорівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Терешонок Т.С. про скасування рішення.
 3. Вважати таким, що втратив чинність пункт 107 додатку № 25 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,08 га по вул. Панфілова, 16 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Автухову Іллі Антоновичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Автухової С.І. про скасування рішення.
 4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 136 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Кримській, 9 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Пархоменко Парасці Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Хурсенка О.О. про скасування рішення.
 5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 322 додатку № 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. 1-а Севастопільська, 26 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Вакуленку Анатолію Вікторовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Вакуленко Л.В. про скасування рішення.
 6. Вважати таким, що втратив чинність пункт 93 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Скрябіна, 32 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Биковченко Марії Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Прокопенко А.Г. про скасування рішення.
 7. Вважати таким, що втратив чинність пункт 546 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Патона, 23 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Тарабан Ніні Йосипівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Тарабана П.М. про скасування рішення.
 8. Вважати таким, що втратив чинність пункт 79 додатку № 126 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Лісовод-1», діл. № 107 для ведення садівництва Терещенку Володимиру Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 9. Вважати таким, що втратив чинність пункт 103 додатку № 17 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Связист» масиву Олдиш, діл. № 67 для ведення садівництва Лук’янову Івану Назаровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 10. Вважати таким, що втратив чинність пункт 24 додатку № 27 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Кооператор», діл. № 268 для ведення садівництва Рябущенку Олександру Анатолійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 11. Вважати таким, що втратив чинність пункт 7 додатку № 70 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Берізка», діл. № 82 для ведення садівництва Саленку Павлу Михайловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Клименченко Т.Г. про скасування рішення.
 12. Вважати таким, що втратив чинність пункт 530 додатку № 18 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га в с/т «Фрунзенець», діл. № 9 для ведення садівництва Погребній Катерині Петрівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Шаповаленко О.М. про скасування рішення.
 13. Вважати таким, що втратив чинність пункт 70 додатку № 16 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Золоте Руно», діл. № 72 для ведення садівництва Бабичу Олександру Миколайовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 14. Вважати таким, що втратив чинність пункт 36 додатку № 24 до рішення виконкому Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 28.4 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Сахарник" Бессалій Євгенії Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 15. Вважати таким, що втратив чинність пункт 562 додатку № 26 до рішення виконкому Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 36 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Волна" Подопригорі Анатолію Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 16. Вважати таким, що втратив чинність пункт 56 додатку № 24 до рішення виконкому Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 23,2 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Сахарник" Бондаренку Миколі Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 17. Вважати таким, що втратив чинність пункт 115 додатку № 7 до рішення виконкому Сумської міської Ради народних депутатів від 19 травня 1994 року № 255 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 40 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Псел" Луговому Костянтину Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Дроженка В.Б. про скасування рішення.
 18. Вважати таким, що втратив чинність пункт 259 додатку № 7 до рішення виконкому Сумської міської Ради народних депутатів від 19 травня 1994 року № 255 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 28 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Псел" Петряченку Олексію Фроловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Фоменка В.І. про скасування рішення.
 19. Вважати таким, що втратив чинність пункт 154 додатку № 12 до рішення виконкому Сумської міської Ради народних депутатів від 5 липня 1995 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 18 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Вікторія" Коряк Борису Олексійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 20. Вважати таким, що втратив чинність пункт 44 додатку № 10 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 жовтня 1994 року № 547 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,09 га по вул. Карбишева, 14 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Подужайло Парасковії Кіндратівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Зайцевої Н.Д. про скасування рішення.
 21. Вважати таким, що втратив чинність пункт 44 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 липня 1993 року № 474 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель (присадибна ділянка)” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Докучаєва, 23 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Неткачову Миколі Семеновичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Самарець М.П. про скасування рішення.
 22. Вважати таким, що втратив чинність пункт 25 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 березня 1993 року № 136 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Докучаєва, 6 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Ященку Миколі Григоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Соромля Ж.М. про скасування рішення.
 23. Вважати таким, що втратив чинність пункт 50 додатку до рішення Сумської міської ради від 29 жовтня 2008 року № 2039- МР „Про втрату чинності деяких пунктів рішень Сумської міської ради та рішень виконавчого комітету сумської міської Ради народних депутатів” стосовно скасування рішення виконкому Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 «Про передачу у приватну власність земельних ділянок» щодо надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Орджонікідзе, 62 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Івченко Павлу Яковичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Івченко С.П. про скасування рішення.
 24. Вважати таким, що втратив чинність пункт 486 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Будівельників, 31 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Крамаренку Олексію Володимировичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Крамаренко Н.М. про скасування рішення.
 25. Вважати таким, що втратив чинність пункт 537 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Патона, 10 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Кльонову Анатолію Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Кльонової Л.А. про скасування рішення.
 26. Вважати таким, що втратив чинність пункт 65 додатку № 26 до рішення виконкому Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 24 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Волна" Федан Віталію Костянтиновичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Минька П.Н. про скасування рішення.
 27. Вважати таким, що втратив чинність пункт 45 додатку № 90 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Нафтовик» (масив Озерний), діл. № 66 для ведення садівництва Лісовенку Миколі Андрійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 28. Вважати таким, що втратив чинність пункт 31 додатку № 20 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,063 га в с/т «Монтажник», діл. № 83 для ведення садівництва Руденку Олегу Сергійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Афанас’єва В.О. про скасування рішення.
 29. Вважати таким, що втратив чинність пункт 104 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 22 жовтня 1993 року № 613 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по пров. Дунайському, 11 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Шуліпі Миколі Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Шуліпи І.М. про скасування рішення.
 30. Вважати таким, що втратив чинність пункт 14 додатку № 51 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Станіславського, 1 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Морозу Юрію Олександровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Мороз Т.П. про скасування рішення.
 31. Вважати таким, що втратив чинність пункт 336 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 722 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,08 га по вул. Першотравневій, 38 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Чайці Валентині Данилівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Лисенко Н.О. про скасування рішення.
 32. Вважати таким, що втратив чинність пункт 103 додатку № 25 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га по вул. Панфілова, 5 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Петренку Миколі Констянтиновичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Ковтун Л.М. про скасування рішення.
 33. Вважати таким, що втратив чинність пункт 154 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Філатова, 3 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Плотникову Анатолію Микитовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Плотнікова А.М. про скасування рішення.
 34. Вважати таким, що втратив чинність пункт 1 додатку № 53 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,08 га в с/т «Будівельник», діл. № 1 для ведення садівництва Резніченку Олександру Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Вихрової О.Є. про скасування рішення.
 35. Вважати таким, що втратив чинність пункт 176 додатку № 5 до рішення виконкому Сумської міської Ради народних депутатів від 29 листопада 1995 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 32,10 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Енергетик" Рахматуліній Катерині Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 36. Вважати таким, що втратив чинність пункт 220 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,07 га по пров. Червоних партизан, 9 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Ситнику Олексію Олександровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Ситніка А.О. про скасування рішення.
 37. Вважати таким, що втратив чинність пункт 10 додатку № 85 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Восход» масиву «Олдиш- 86», діл. № 51 для ведення садівництва Ярковій Катерині Микитівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Логунова О.І. про скасування рішення.
 38. Вважати таким, що втратив чинність пункт 75 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 липня 1993 року № 474 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель (присадибна ділянка)” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Тельмана, 35 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Яресько Євдокії Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Калини Н.І. про скасування рішення.
 39. Вважати таким, що втратив чинність пункт 58 додатку № 7 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 19 травня 1994 року № 255 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 101 площею 26 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Псел" Забарі Анатолію Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Левенця В.М. про скасування рішення.
 40. Вважати таким, що втратив чинність пункт 45 додатку № 20 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 290 площею 18 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Псел" Нехрюку Володимиру Яковичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 41. Вважати таким, що втратив чинність пункт 612 додатку № 26 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 628 площею 22 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Волна" Шлапакову Миколі Миколайовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Шевченко В.І. про скасування рішення.
 42. Вважати таким, що втратив чинність пункт 266 додатку № 5 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 25 вересня 1996 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок та припинення права користування землею, права власності на земельні ділянки” стосовно надання земельної ділянки № 370 площею 27.20 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Енергетик" Пищику Олександру Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 43. Вважати таким, що втратив чинність пункт 85 додатку № 126 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Лісовод- 1», діл. № 116 для ведення садівництва Снігурю Яківу Михайловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 44. Вважати таким, що втратив чинність пункт 45 додатку № 53 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га в с/т «Будівельник» (Хімгородок), діл. № 108 для ведення садівництва Угнівенку Василю Хомичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Палієнко Т.В. про скасування рішення.
 45. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 31-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав