2128-МР

Документи » Рішення міської ради » 2128-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" листопада 2008 р № 2128-МР
м. Суми

«Про затвердження Порядку приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень»

З метою встановлення єдиного порядку приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлових приміщень від юридичних осіб, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень в будинках, розташованих у місті Суми (додається).
  2. У зв’язку з прийняттям цього рішення, вважати таким, що втратило чинність, рішення Сумської міської ради від 16.10.02 № 145-МР «Про затвердження Порядку приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень».
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Порядок приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень [51.5 Kb] (cкачувань: 393) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 31-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав