2415-МР

Документи » Рішення міської ради » 2415–МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" лютого 2009 р № 2415-МР
м. Суми

Про затвердження проекту із землеустрою щодо встановлення меж прибережної захисної смуги озера Чеха на території м. Суми

З метою створення сприятливого гідрологічного режиму, попередження забруднення, засмічення, визначення обмеження господарської діяльності, а також захисту озера Чеха від шкідливого впливу прилеглих територій та знищення навколоводних рослин і тварин, відповідно до статей 88, 89 Водного кодексу України, статей 12, 19, 58, 61 Земельного кодексу України, розробленого проекту із землеустрою щодо встановлення меж прибережної захисної смуги озера Чеха на території м. Суми, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект із землеустрою щодо встановлення меж прибережної захисної смуги озера Чеха з цільовим призначенням – землі водного фонду згідно з додатком.
  2. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради врахувати матеріали проекту із землеустрою вищезазначеної земельної ділянки у містобудівній діяльності.
  3. Рішення Сумської міської ради від 05 липня 2000 року «Про встановлення меж прибережних захисних смуг для р. Псел та озера Чеха» у частині встановлення меж прибережних захисних смуг для озера Чеха вважати таким, що втратило чинність.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додаток [34.5 Kb] (cкачувань: 252) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 30-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав