2392-МР

Документи » Рішення міської ради » 2392-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" лютого 2009 р № 2392-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати Сумській міській громадській організації «Міська лікарняна каса» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми
Розглянувши звернення Сумської міської громадської організації «Міська лікарняна каса» про надання пільги з орендної плати за користування нежитловим приміщенням, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 22.12.08 № 94), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та рішення Сумської міської ради від 28.04.04 № 768 – МР «Про Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним і фізичним особам міста Суми», керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату Сумській міській громадській організації «Міська лікарняна каса» в розмірі 1 грн. в рік строком на 2009 рік за оренду нежитлового приміщення площею 42,7 кв.м у будинку № 3 по вул. Д. Коротченка.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договору оренди в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 28-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав