2390-МР

Документи » Рішення міської ради » 2390-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" лютого 2009 р № 2390-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 10 травня 2000 року «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Суми квартири № 80 по вул. Ковпака, 73»
З метою забезпечення реєстрації об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми та проведення її в порядку, встановленому чинним законодавством, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни та доповнення до рішення Сумської міської ради від 10 травня 2000 року «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Суми квартири № 80 по вул. Ковпака, 73», а саме:
   1.1. Викласти пункт 4 рішення в новій редакції:
  4. Оформити право власності на квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності за комунальною власністю територіальної громади міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством.
   1.2. Доповнити рішення пунктами 5 та 6 в такій редакції:
  5. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
 2. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 28-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав