23-МР

Документи » Рішення міської ради » 2388-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" лютого 2009 р № 23-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 26 листопада 2008 року № 2158 – МР «Про надання пільги з орендної плати Сумському обласному товариству «Просвіта» імені Тараса Шевченка за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми»
Розглянувши звернення Сумського обласного товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка про надання пільги з орендної плати за користування нежитловим приміщенням, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 15.12.08 № 93), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та рішення Сумської міської ради від 28.04.04 № 768 – МР «Про Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним і фізичним особам міста Суми», керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

Унести зміни до рішення Сумської міської ради від 26 листопада 2008 року №2158 – МР «Про надання пільги з орендної плати Сумському обласному товариству «Просвіта» імені Тараса Шевченка за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми», виклавши пункт 1 в такій редакції:
  1. Встановити орендну плату Сумському обласному товариству «Просвіта» імені Тараса Шевченка в розмірі 1 грн. в рік строком на 2009 рік за оренду нежитлового приміщення розташованого за адресою: м. Суми, Червона площа, 6, площею 44,5 кв.м.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договорів оренди в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 28-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав