2377-МР

Документи » Рішення міської ради » 2377-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" лютого 2009 р № 2377-МР
м. Суми

Про звернення до Верховної Ради України щодо законопроекту „Про правове регулювання організації і проведення азартних ігор на території України”

Відчуваючи нагальну потребу та гостроту питання, з метою законодавчого врегулювання ситуації, що склалася на ринку ігорного бізнесу, керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Звернутись до Верховної Ради України з пропозицією підтримати законопроект „Про правове регулювання організації і проведення азартних ігор на території України”, що знаходиться на розгляді в Верховній Раді (звернення додається).
  2. Проінформувати громаду міста про прийняте рішення.
  3. Звернутись до депутатів Сумської обласної ради з пропозицією також прийняти таке рішення та направити до Верховної Ради України.
  4. Доручити Сумському регіональному відділенню Асоціації міст України звернутись до місцевих рад – членів Асоціації міст України щодо підтримки даного рішення з відповідним зверненням до Верховної Ради України.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на міського голову Мінаєва Г.М. а контроль – на постійну комісію з питань правопорядку, місцевого самоврядування, депутатської етики та регламенту.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Звернення Сумської міської ради до Верховної Ради України щодо законопроекту «Про правове регулювання організації і проведення азартних ігор на території України» [32 Kb] (cкачувань: 348) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 28-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав