2363-МР

Документи » Рішення міської ради » 2363-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" лютого 2009 р № 2363-МР
м. Суми

Про депутатський запит фракції «Партія «ВО «Батьківщина» - «Блок Юлії Тимошенко» в Сумській міській раді щодо надання інформації про дії міського голови Мінаєва Г.М. по недопущенню зриву опалювального сезону та прискоренню оплати за газ
Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради фракції «Партія «ВО «Батьківщина» - «Блок Юлії Тимошенко» в Сумській міській раді щодо надання інформації про дії міського голови Мінаєва Г.М. по недопущенню зриву опалювального сезону та прискоренню оплати за газ, відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради фракції «Партія «ВО «Батьківщина» - «Блок Юлії Тимошенко» в Сумській міській раді щодо надання інформації про дії міського голови Мінаєва Г.М. по недопущенню зриву опалювального сезону та прискоренню оплати за газ.
  2. Направити депутатський запит фракції «Партія «ВО «Батьківщина» - «Блок Юлії Тимошенко» в Сумській міській раді міському голові Мінаєву Г.М. для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається).
  3. Офіційну письмову відповідь надати міській раді і фракції «Партія «ВО «Батьківщина» - «Блок Юлії Тимошенко» в Сумській міській раді в термін до 13 березня 2009 року.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 28-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав