2360-МР

Документи » Рішення міської ради » 2360-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" лютого 2009 р № 2360-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Руденка В.С. щодо відповідності чинному законодавству рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 3 вересня 2008 року № 461 «Про визначення та затвердження зупинок на вимогу для автобусів, що працюють в режимі маршрутного таксі в м.Суми»
Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Руденка В.С. щодо відповідності чинному законодавству рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 3 вересня 2008 року № 461 «Про визначення та затвердження зупинок на вимогу для автобусів, що працюють в режимі маршрутного таксі в м. Суми», відповідно до статей 21 та 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Руденка В.С. щодо відповідності чинному законодавству рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 3 вересня 2008 року № 461 «Про визначення та затвердження зупинок на вимогу для автобусів, що працюють в режимі маршрутного таксі в м.Суми»
  2. Направити депутатський запит депутата Сумської міської ради Руденка В.С. прокурору м.Суми Дудку С.В. для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається).
  3. Офіційну письмову відповідь надати міській раді і депутату Руденку В.С. в термін до 13 березня 2009 року.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 28-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав