2367-МР

Документи » Рішення міської ради » 2367-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" лютого 2009 р № 2367-МР
м. Суми

Про Правила благоустрою міста Суми

З метою розроблення і здійснення ефективних і комплексних заходів з утримання територій міста у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об`єктів загального користування, а також природних ландшафтів, інших природних комплексів і об`єктів, належного утримання та раціонального використання територій будівель, інженерних споруд та об`єктів рекреаційного, природоохоронного, оздоровчого, історико-культурного та іншого призначення, відповідно до статей 15, 34 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», керуючись пунктом 44 частини 1 статті 26 та частиною 1 статті 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Правила благоустрою міста Суми згідно з додатком.
 2. Виконавчим органам ради, задіяним у виконанні Правил, в строк до 01.04.09 надати до управління майна комунальної власності пропозиції для формування проекту плану заходів по стратегії розвитку міста, з метою створення повного реєстру та визначення повної вартості майна комунальної власності територіальної громади міста, шляхом проведення повної інвентаризації всього майна, розташованого на території м. Суми, з залученням до роботи балансоутримувачів, а також інших виконавців, які мають відповідні ліцензії на її здійснення.
 3. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.) в строк до 01.05.09 підготувати та внести на розгляд Сумської міської ради проект рішення щодо плану заходів по стратегії розвитку міста з метою створення повного реєстру та визначення повної вартості майна комунальної власності територіальної громади міста.
 4. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Костюк В.Г.):
  • 4.1. У строк до 01.05.2009 року розробити та заключити договори з підприємствами по утриманню житлових будинків і прибудинкових територій, на виконання послуг щодо здійснення обліку собак і котів, яких утримують громадяни, що проживають у багатоповерхових будинках.
  • 4.2. У строк до 01.05.2009 року підготувати та внести на розгляд Сумської міської ради проект рішення щодо переліку спеціально відведених місць для складування ТБО на території міста Суми та визначення їх балансоутримувачів.
 5. Зарічній та Ковпаківській районним в місті Суми адміністраціям (Ващенко В.О., Джура О.М.):
  • 5.1. Внести відповідні зміни до Положення про (Ковпаківську, Зарічну) районну в м. Суми адміністрацію в частині надання права на укладання договорів про закріплення та утримання території міста Суми в належному санітарно-технічному стані.
  • 5.2. Для впровадження Правил благоустрою, чистоти та порядку утримання території міста Суми внести відповідні зміни до додатків рішення Сумської міської ради від 27.12.2006 № 303-МР «Про Програми благоустрою території Зарічного та Ковпаківського в місті Суми районів та фінансове забезпечення їх робіт на 2007-2009 роки» з подальшим щорічним корегуванням видів робіт з благоустрою та утриманню території та розміру їх фінансування.
  • 5.3. У строк до 31.12.2012 року забезпечити укладання з суб’єктами господарювання договорів про закріплення та утримання території м. Суми в належному санітарно-технічному стані.
 6. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) та управлінню земельних ресурсів Сумської міської ради (Скрипка В. В.) перед укладанням договорів оренди приміщень, що перебувають в комунальній власності та договорів оренди земельних ділянок, які перебувають в комунальній власності територіальної громади м. Суми, чи при передачі їх у власність направляти фізичних та юридичних осіб до Ковпаківської (Зарічної) районної в м. Суми адміністрації для укладання договору про закріплення та утримання території м. Суми в належному санітарно-технічному стані.
 7. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Вінтоняк С.Я.) в строк до 01.05.2009 року.
  • 7.1. Підготувати та внести на розгляд Сумської міської ради проект рішення щодо визначення спеціально відведених місць для вигулу свійських тварин.
  • 7.2. Підготувати та внести на розгляд Сумської міської ради проект рішення щодо визначення спеціально відведених місць для розміщення (розклеювання) оголошень, афіш, газет, плакатів, агітаційних матеріалів, тощо.
  • 7.3. Внести зміни до рішення Сумської міської ради від 06.03.2007 року № 429-МР «Про затвердження Правил розміщення і утримання малих архітектурних форм для здійснення підприємницької та іншої діяльності на території міста Суми».
  • 7.4. Підготувати та винести на розгляд Сумської міської ради проект рішення щодо розробки паспорту опорядження фасадів та благоустрою прилеглої території, графіків виконання підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності зазначених робіт в місті Суми.
 8. Відділу підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Підкуйко О.О.) до 01.05.09 року вирішити питання щодо організації спеціально відведених місць на ринках м. Суми для продажу свійських тварин.
 9. Дане рішення набирає чинності з моменту оприлюднення.
 10. Відділу інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації не пізніше, як у десятиденний термін після його прийняття.
 11. Вважати такими, що втратили чинність:
  • 11.1. Рішення Сумської міської ради: від 25.05.2004 року № 814-МР «Про правила утримання тварин на території міста Суми»; від 23.06.2004 року № 851-МР «Про правила утримання мережі міських доріг в місті Суми»; від 23.06.2004 року № 850-МР «Про утримання зелених насаджень в місті Суми»; від 23.06.2004 року № 848-МР «Про правила благоустрою території міста Суми»; від 23.06.2004 року № 849-МР «Про правила забезпечення чистоти, належного санітарного стану території міста Суми»; від 25.08.2004 року № 884-МР «Про правила додержання тиші на території міста Суми»; від 28.04.2004 року №757-МР «Про Положення про порядок організації і проведення масових акцій у місті Суми».
  • 11.2. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради: від 17.09.2002 року № 584 «Про закріплення території міста Суми за підприємствами і організаціями для забезпечення утримання їх в належному стані»; від 15.05.2003 року № 306 «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 17.09.2002 року № 584 «Про закріплення території міста Суми за підприємствами і організаціями для забезпечення утримання їх в належному стані»»; від 22.11.2005 року № 647 «Про погодження порядку громадського обговорення містобудівної документації та громадських слухань з питань містобудування у м. Суми».
 12. Організацію виконання цього рішення покласти на заступників міського голови згідно з розподілом обов`язків, а контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додаток до рішення Сумської міської ради [732 Kb] (cкачувань: 3985) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 5-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав