2342-МР

Документи » Рішення міської ради » 2342-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" січня 2009 р № 2342-МР
м. Суми

Про передачу у власність земельних ділянок громадянам

На підставі розробленої та наданої технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності або оренди на землю, відповідно до статей 12, 93, 116, 118, 121, 124, 125 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Передати громадянам у власність земельні ділянки, надані раніше в користування:
   1.1. Для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель та споруд, згідно з додатком 1.
   1.2. Для ведення садівництва, згідно з додатком 3.
   1.3. Передати у спільну часткову власність та в оренду земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд громадянам, яким належать житлові будинки на праві спільної часткової власності, згідно з додатком 2. Для співвласників цих об'єктів розмір спільних часток земельних ділянок визначається пропорційно розмірам часток спільної власності на будинок, будівлю, споруду.
 2. Затвердити проекти землеустрою зазначених земельних ділянок та надати земельні ділянки громадянам відповідно до розроблених проектів відведення, згідно з додатком 4, за умов укладання договорів про обмеження права на земельну ділянку відповідно до тимчасового порядку надання земельних ділянок із земель комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів.
 3. Громадянам - власникам та орендарям земельних ділянок протягом трьох місяців з моменту набуття рішенням чинності оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
 4. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [144 Kb] (cкачувань: 297) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 12-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав