2339-МР

Документи » Рішення міської ради » 2339-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" січня 2009 р № 2339-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми нежитлових приміщень по провул. 9 Травня, 2 в місті Суми та передачу їх в безкоштовне постійне користування Головному управлінню праці та соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації
Розглянувши звернення Головного управління праці та соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації щодо передачі в безкоштовне постійне користування нежитлових приміщень по провул. 9 Травня, 2 в місті Суми, керуючись статтею 25, частиною другою та п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми нежитлові приміщення по провул. 9 Травня, 2 у місті Суми та передати їх в безкоштовне постійне користування Головному управлінню праці та соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації в порядку, встановленому чинним законодавством, загальною площею 575,05 м2 (з уточненням площі в комунальному підприємстві «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»).
 2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
  • 2.1. Взяти на оперативний облік нежитлові приміщення, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
   2.2. Здійснити передачу в безкоштовне постійне користування нежитлових приміщень, зазначених в пункті 1 цього рішення, Головному управлінню праці та соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації в порядку, встановленому чинним законодавством.
 3. Оформити право власності на нежитлові приміщення, зазначені в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
 4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати нежитлові приміщення, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
 5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 6. Міський голова Г. М. Мінаєв


  Дата публікації: 12-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав