2338-МР

Документи » Рішення міської ради » 2338-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" січня 2009 р № 2338-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири №117 у будинку № 77-А по вул.Ковпака

На підставі рішення виконавчого комітету від 20.05.1997 № 263 «Про приймання-передачу квартир на баланс міськвиконкому від акціонерного товариства «Номак-Інвест», відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартиру № 117 у будинку № 77-А по вул. Ковпака. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) взяти на оперативний облік квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Оформити право власності на квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 12-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав