2330-МР

Документи » Рішення міської ради » 2330–МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" січня 2009 р № 2330-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2006 року № 2-МР "Про Регламент роботи Сумської міської ради V скликання" (зі змінами та доповненнями)

Керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Унести зміни та доповнення до рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2006 року № 2-МР "Про Регламент роботи Сумської міської ради V скликання" (зі змінами та доповненнями), а саме:
  в Регламенті роботи Сумської міської ради V скликання:
  1.1. Абзац 2 пункту 47 викласти в наступній редакції: «Поіменне голосування проводиться шляхом опитування депутатів міської ради головою лічильної комісії на пленарному засіданні з трибуни, в порядку, визначеному алфавітним списком, після чого підписаний листок опитування передається головуючому на сесії для оголошення результатів».
  1.2. Абзац 3 пункту 47 викласти в наступній редакції: «Результати поіменного голосування зберігаються в матеріалах сесії та надаються депутатам Сумської міської ради за вимогою до оприлюднення, що здійснюється через друковані та електронні засоби масової інформації Сумської міської ради».
  1.3. Абзац 2 пункту 37 викласти в наступній редакції: «Ранкові засідання міської ради проводяться з 9-00 до 11-30, вечірні засідання – з 12-30 до 18-00 з перервою з 15-30 до 15-45».
  1.4. Абзац 1 пункту 58 доповнити реченнями: «Управління земельних ресурсів після отримання прийнятих міською радою рішень у триденний термін:
  — повідомляє громадян про прийняті міською радою рішення і видає їм під розпис рішення та витяги із рішень;.
  — повідомляє управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів та надає належним чином оформлені витяги з прийнятих рішень для подальшої роботи з суб’єктами підприємницької діяльності. Управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів у триденний термін повідомляє суб’єктів підприємницької діяльності і видає їм під розпис рішення та витяги із рішень.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 12-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав