4266-МР

Документи » Рішення міської ради » 4266-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "04" серпня 2010 р № 4266-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку від житлово-експлуатаційної дільниці «Сумиоблагробуд»

Розглянувши звернення житлово-експлуатаційної дільниці «Сумиоблагробуд» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Зої Космодем`янської, 10, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Зої Космодем`янської, 10, від житлово-експлуатаційної дільниці «Сумиоблагробуд».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) та управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) здійснити прийняття-передачу гуртожитку, зазначеного в пункті 1 цього рішення, та вирішити питання щодо його подальшого обслуговування, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 13-08-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав