2298-МР

Документи » Рішення міської ради » 2298-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" грудня 2008 р № 2298-МР
м. Суми

Про передачу в господарське відання відповідним підприємствам майна комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради щодо передачі в господарське відання відповідним підприємствам майна комунальної власності територіальної громади міста Суми відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, керуючись частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    • 1.1. Взяти на оперативний облік майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, зазначене в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 1.2. Передати майно, зазначене в додатку до цього рішення, в господарське відання відповідним підприємствам у порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Костюк В.Г.) зняти з балансу майно, зазначене в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [36.5 Kb] (cкачувань: 209) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 17-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав