2297-МР

Документи » Рішення міської ради » 2297-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" грудня 2008 р № 2297-МР
м. Суми

Про передачу в господарське відання комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради закінчених будівництвом об’єктів

У зв’язку з затвердженням актів робочої комісії про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, керуючись статтею 136 Господарського кодексу України, статтею 25 та частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    • 1.1. Взяти на оперативни й облік закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 1.2. Передати закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в додатку до цього рішення, в господарське відання комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [46 Kb] (cкачувань: 239) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 17-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав