2294-МР

Документи » Рішення міської ради » 2294-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" грудня 2008 р № 2294-МР
м. Суми

Про передачу в безкоштовне постійне користування управлінню Державного департаменту України з питань виконання покарань в Сумській області нежитлового приміщення по вул. Курській, 119

Розглянувши звернення управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Сумській області щодо передачі в безкоштовне постійне користування нежитлового приміщення по вул. Курській, 119 у місті Суми, керуючись статтею 25 та частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в безкоштовне постійне користування управлінню Державного департаменту України з питань виконання покарань в Сумській області нежитлове приміщення по вул. Курській, 119 у місті Суми, площею 32,0 м2 (з уточненням площі в комунальному підприємстві «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»). 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 16-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав