2292-МР

Документи » Рішення міської ради » 2292-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" грудня 2008 р № 2292-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 29 жовтня 2008 року № 2067-МР «Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми спортивних майданчиків»

Розглянувши звернення комунального підприємства «Сумикомунінвест» щодо передачі спортивного майданчика, розташованого на території дитячого парку «Казка», в оперативне управління та на баланс центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сумської міської ради, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни в рішення Сумської міської ради від 29 жовтня 2008 року № 2067-МР «Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми спортивних майданчиків», вилучивши з нього пункт 2.3 та виклавши пункт 2.2 в новій редакції:

    «2.2. Передати спортивні майданчики, зазначені в додатку до цього рішення, в оперативне управління та на баланс центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сумської міської ради, в порядку, встановленому чинним законодавством.»

  2. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 16-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав