2285-МР

Документи » Рішення міської ради » 2285-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" грудня 2008 р № 2285-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 27.06.06 № 72-МР "Про Тимчасовий порядок надання земельних ділянок із земель Сумської міської ради у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів"

Розглянувши пропозицію міського голови щодо внесення доповнень до рішення Сумської міської ради від 27.06.2006 № 72 – МР „Про Тимчасовий порядок надання земельних ділянок із земель Сумської міської ради у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів”, керуючись статтями 111 та 118 Земельного кодексу України, статтями 25, 26 та 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Доповнити додаток до рішення Сумської міської ради від 27.06.06 №72-МР "Про Тимчасовий порядок надання земельних ділянок із земель Сумської міської ради у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів" пунктами 1.11 наступного змісту:

  1.11. Цим порядком не встановлюється заборона на випадки, якщо земельна ділянка, щодо якої встановлено обмеження, буде виступати предметом застави в договорах іпотеки, а саме:
  а) якщо земельна ділянка, щодо якої встановлено обмеження, є предметом застави в договорі іпотеки, дія цього обмеження не втрачає чинність по відношенню до заставодавця (власника землі);
  б) в разі не виконання заставодавцем боргу забезпеченого іпотекою, іпотекодержатель має право одержати задоволення своїх вимог за рахунок іпотеки, а саме земельної ділянки. В цьому випадку дія обмеження припиняється.

 2. Доповнити пункт 1.6 додатку рішення Сумської міської ради від 27.06.06 № 72-МР "Про Тимчасовий порядок надання земельних ділянок із земель Сумської міської ради у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів", наступним абзацом:

  «Після смерті особи-власника земельної ділянки, з якою Сумською міською радою було укладено договір про обмеження права на земельну ділянку, останній втрачає чинність і земельна ділянка може переходити спадкоємцю на праві власності за законом або заповітом. Земельна ділянка може бути включена в заповіт».

 3.  Внести зміни до пункту 1.4. додатку рішення Сумської міської ради від 27.06.06 № 72-МР "Про Тимчасовий порядок надання земельних ділянок із земель Сумської міської ради у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів", виклавши його в наступній редакції:

  1.4. Обмеження права на земельну ділянку здійснюється на підставі рішення Сумської міської ради шляхом встановлення у відповідному договорі, який підлягає державній реєстрації, за рахунок заявника у місячний термін:
  а) заборони на продаж або інше відчуження земельної ділянки (крім випадків, передбачених пунктом 1.11. цього рішення) до завершення будівництва відповідно до цільового призначення, але не більше ніж на 5 років з дня отримання Державного акту на право власності на земельну ділянку, а в разі отримання земельної ділянки з іншим цільовим призначенням – на 3 роки;
  б) умови розпочати забудову або освоєння земельної ділянки відповідно з цільовим призначенням протягом одного року з дня отримання Державного акту на право власності на земельну ділянку.

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 16-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав