2279-МР

Документи » Рішення міської ради » 2279-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" грудня 2008 р № 2279-МР
м. Суми

Про передачу в господарське відання державному комунальному підприємству зеленого будівництва майна та нерухомого майна комунальної власності, яке розташоване в Центрального парку ім. І.Кожедуба

У зв’язку з приведенням питання передачі в господарське відання державному комунальному підприємству зеленого будівництва майна та нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, яке розташоване в Центральному парку ім. І.Кожедуба, до чинного законодавства, відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.) передати в господарське відання державному комунальному підприємству зеленого будівництва майно та нерухоме майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, яке розташоване в Центральному парку ім. І.Кожедуба, зазначене в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Оформити право власності на нерухоме майно, зазначене в додатку до цього рішення, з видачею свідоцтв про право власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати нерухоме майно, зазначене в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. У зв’язку з прийняттям цього рішення вважати рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 25.10.05 № 610 «Про передачу в оперативне управління державному комунальному підприємству зеленого будівництва окремого індивідуально визначеного майна та нерухомого майна Центрального парку ім. І.Кожедуба» таким, що втратило чинність.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [63 Kb] (cкачувань: 210) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 16-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав