2277-МР

Документи » Рішення міської ради » 2277-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" грудня 2008 р № 2277-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати Державному комітету фінансового моніторингу України за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення Державного комітету фінансового моніторингу України щодо надання пільги з орендної плати за користування нежитловим приміщенням, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 03.11.08 № 89), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись статтею 25 та пунктом 28 частини першої статті 26, статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату Державному комітету фінансового моніторингу України в розмірі 1 грн. в рік за оренду нежитлового приміщення площею 88,0 кв.м (з уточненням площі в комунальному підприємстві «Сумське міське бюро технічної інвентаризації), розташованого у будинку № 26 по вул. Троїцькій у місті Суми.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договору оренди в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 16-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав