2276-МР

Документи » Рішення міської ради » 2276-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" грудня 2008 р № 2276-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати парафії Благовірного великого князя Георгія Сумської єпархії Української православної церкви за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення настоятеля храму парафії Благовірного великого князя Георгія Сумської єпархії Української православної церкви, враховуючи, що це релігійне об’єднання має важливе місцеве соціальне значення, беручи до уваги пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 01.09.08 № 82), відповідно до статі 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись статтею 25 та пунктом 28 частини першої статті 26, статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату парафії Благовірного Великого князя Георгія Сумської єпархії Української православної церкви в розмірі 1 грн. в рік за оренду нежитлового приміщення площею 68,8 кв.м у будинку № 2 по вул. М.Вовчок терміном на 2009 рік. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договору оренди в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 16-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав