2264-МР

Документи » Рішення міської ради » 2264-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" грудня 2008 р № 2264-МР
м. Суми

Про втрату чинності деяких пунктів рішень Сумської міської ради та рішень виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів

Відповідно до статей 12, пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Вважати таким, що втратив чинність пункт 34 додатку № 13 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 березня 1994 року № 136 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 90 площею 0,04 га в с/т „Баранівка-2 (Насосенергомаш) для ведення садівництва Єременко Володимиру Миколайовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 91 додатку № 17 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 96 площею 0,06 га в с/т „Связист”, масиву Олдиш- 86 для ведення садівництва Яковенко Валентині Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 3. Вважати таким, що втратив чинність пункт 9 додатку № 94 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 11 площею 0,06 га в с/т „Поліграфіст” для ведення садівництва Токаревій Галині Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 4. Вважати таким, що втратили чинність пункти 2, 3 додатку № 94 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельних ділянок № 3, 4 площею 0,06 га в с/т „Поліграфіст” для ведення садівництва Соколову Миколі Олексійовичу, Куровській Любові Ягорівні в зв’язку з неотриманням ними державних актів на право власності на земельні ділянки та згідно з їх заявами про скасування рішення. 
 5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 11 додатку № 12 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Автомобіліст- 87», діл. № 45 для ведення садівництва Однолетку Юрію Миколайовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Дружиніна В.П. про скасування рішення. 
 6. Вважати таким, що втратив чинність пункт 57 додатку № 50 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Ботанічна, 49 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Бровку Василю Михайловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Бровко В.І. про скасування рішення. 
 7. Вважати таким, що втратив чинність пункт 207 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Червоних партизан, 48 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Константінову Федору Панасовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Константінової М.В. про скасування рішення. 
 8. Вважати таким, що втратив чинність пункт 473 додатку № 51 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Краснопільська, 97 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Депутату Михайлу Федоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Депутат Л.О. про скасування рішення. 
 9. Вважати таким, що втратив чинність пункт 30 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 26 лютого 1997 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га по вул. Матросова, 3 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Сивоволу Миколі Захаровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Сівовол А.Ф. про скасування рішення. 
 10. Вважати таким, що втратив чинність пункт 656 додатку № 18 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га в с/т «Фрунзенець» , діл. № 15 для ведення садівництва Постоленко Надії Павлівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Онофрійчук І.С. про скасування рішення. 
 11. Вважати таким, що втратив чинність пункт 7 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради народних депутатів від 29 червня 1993 року № 433 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель (присадибна ділянка)” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Пугачова, 7 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Фесенко Наталії Гаврилівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 12. Вважати таким, що втратив чинність пункт 110 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 березня 1994 року № 136 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по пров. Лазарцівський, 14 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Співак Валентині Леонтіївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 13. Вважати таким, що втратив чинність пункт 42 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 10 квітня 1996 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по пров. Л.Толстого, 7 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Глущенко Федору Павловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Глущенко А.С. про скасування рішення.
 14. Вважати таким, що втратив чинність пункт 142 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,07 га по вул. Карбишева, 38 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Барибіній Олені Михайлівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Барибіна Ф.С. про скасування рішення. 
 15. Вважати таким, що втратив чинність пункт 15 додатку № 119 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 41 площею 0,06 га в с/т „Сумиагропроект”, масиву «Олдиш- 86» для ведення садівництва Ширяевій Людмилі Олександрівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Ширяєвої Л.О. про скасування рішення. 
 16. Вважати таким, що втратив чинність пункт 227 додатку № 43 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1994 року № 562 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 158 «б» площею 0,048 га в с/т „Хімік-1” для ведення садівництва Лут Івану Семеновичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Лут М.М. про скасування рішення.
 17. Вважати таким, що втратив чинність пункт 22 додатку № 4 до рішення виконкому Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 84 площею 0,06 га в с/т „Ромашка”, для ведення садівництва Школьник Зої Петрівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 18. Вважати таким, що втратив чинність пункт 1 додатку № 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Кощія, 30 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Голофост Матрьоні Дмитрівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Голофост А. О. про скасування рішення.
 19. Вважати таким, що втратив чинність пункт 67 додатку № 51 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Попова, 30 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Колеснік Ганні Трохимівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 20. Вважати таким, що втратив чинність пункт 270 додатку № 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Одеська, 33 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Щербині Івану Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Шурхал О.І. про скасування рішення.
 21. Вважати таким, що втратив чинність пункт 35 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 25 лютого 1998 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,07 га по вул. Запотоцького, 21 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Савченко Зінаїді Василівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявами Ромась С.І., Ромась В.М. про скасування рішення.
 22. Вважати таким, що втратив чинність пункт 231 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Червонопрапорна, 32 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Біловодському Віктору Тимофійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Бєланенко В.Й. про скасування рішення.
 23. Вважати таким, що втратив чинність пункт 54 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 липня 1993 року № 474 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель (присадибна ділянка)” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. 26 Б.Комісарів, 20 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Гасаєву Івану Мойсеєвичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Гасаєва В.І. про скасування рішення. 
 24. Вважати таким, що втратив чинність пункт 47 додатку 7 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 19 травня 1994 року № 255 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 25 кв.м. для гаражного будівництва в автокооперативі «Псел» Тягнибіда Володимиру Андрійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Несвєтова О.М. про скасування рішення.
 25. Вважати таким, що втратив чинність пункт 30 додатку № 27 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 10 площею 0,06 га в с/т „Кооператор” для ведення садівництва Стовбир Людмилі Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 26. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 16-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав