2257-МР

Документи » Рішення міської ради » 2257-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" грудня 2008 р № 2257-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення від відкритого акціонерного товариства «Альфасистембуд»

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства «Альфасистембуд» щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення, керуючись пунктом 2 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми зовнішні мережі водопостачання та водовідведення об’єкту «Житловий масив по пров. Баумана – вул. 6-а Продольна в м. Суми», зазначені в додатку до цього рішення, від відкритого акціонерного товариства «Альфасистембуд».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    • 2.1. Взяти на оперативний облік зовнішні мережі водопостачання та водовідведення, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 2.2. Передати зовнішні мережі водопостачання та водовідведення, зазначені в додатку до цього рішення, в господарське відання комунальному підприємству «Міськводоканал».
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [47 Kb] (cкачувань: 262) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 16-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав