2256-МР

Документи » Рішення міської ради » 2256-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" грудня 2008 р № 2256-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми теплової мережі опалення автогаражу, розташованого на території комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний кардіологічний диспансер»

Розглянувши звернення комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний кардіологічний диспансер» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми теплової мережі опалення автогаражу, розташованого на території комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний кардіологічний диспансер» по вул. Ковпака, 30, керуючись пунктом 2 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми теплову мережу опалення автогаражу, розташованого на території комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний кардіологічний диспансер» по вул. Ковпака, 30, зазначену в додатку до цього рішення, від комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний кардіологічний диспансер». 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік теплову мережу, зазначену в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Внести до договору оренди цілісного майнового комплексу по виробництву, транспортуванню тепла та електричної енергії у м. Суми з товариством з обмеженою відповідальністю “Сумитеплоенерго” від 01.09.05 № 0047-УКМ теплову мережу, зазначену в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний кардіологічний диспансер»зняти з балансу теплову мережу, зазначену в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 13-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав