2199-МР

Документи » Рішення міської ради » 2199-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "17" грудня 2008 р № 2199-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми військової техніки

З метою вшанування пам’яті загиблих та учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 20-ої виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан, створення музею військової техніки в сквері меморіалу пам’яті воїнів-інтернаціоналістів на виконання міської програми «Про відзначення в місті Суми у 2009 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 20-ої річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан», керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми військової техніки, а саме: танку Т-62, бронетранспортеру БТР-60ПА, бойової розвідувальної дозорної машини БРДМ-2, літака МІГ-23.

2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):

2.1. Здійснити приймання військової техніки, зазначеної в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.

2.2. Взяти на оперативний облік військову техніку, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.

2.3. Вирішити питання щодо передачі на баланс та обслуговування військової техніки, зазначеної в пункті 1 цього рішення, відповідному структурному підрозділу міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством.

3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 12-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав