2196-МР

Документи » Рішення міської ради » 2196-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "17" грудня 2008 р № 2196-МР
м. Суми

Про депутатський запит фракції Компартії України у Сумській міській раді щодо порушення вимог Конституції України та статті 5 Закону України «Про соціальний захист дітей війни»

Заслухавши депутатський запит фракції Компартії України у Сумській міській раді щодо порушення вимог Конституції України та статті 5 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит фракції Компартії України у Сумській міській раді щодо порушення вимог Конституції України та статті 5 Закону України «Про соціальний захист дітей війни».
  2. Направити депутатський запит фракції Компартії України у Сумській міській раді щодо порушення вимог Конституції України та статті 5 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» міському голові Мінаєву Г.М. для розгляду порушених у ньому питань (депутатський запит додається).
  3. Офіційну письмову відповідь надати міській раді і фракції Компартії України у Сумській міській раді в термін до 30 грудня 2008 року.

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 11-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав