2694-МР

Документи » Рішення міської ради » 2694-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "03" червня 2009 р № 2694-МР
м. Суми

Про надання згоди на придбання в комунальну власність територіальної громади міста Суми нежитлових приміщень, розташованих по вул. Гагаріна, 11 в м. Суми

Для забезпечення соціальних потреб територіальної громади міста Суми в розміщенні та належному функціонуванні комунальної установи «Сумська міська рятувально-водолазна служба», враховуючи рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 12.05.09 № 259 «Про внесення пропозицій щодо розгляду Сумською міською радою питання про придбання в комунальну власність територіальної громади міста Суми нежитлових приміщень, розташованих по вул. Гагаріна, 11 в м. Суми», відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись пунктами 2, 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на придбання в комунальну власність територіальної громади міста Суми нежитлових приміщень, розташованих по вул. Гагаріна, 11 в м. Суми, площею 377,8 кв.м. з прибудованими гаражними та складськими приміщеннями, площею 193,3 кв.м. для розміщення комунальної установи «Сумська міська рятувально-водолазна служба». 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік нежитлові приміщення, зазначені в пункті 1 цього рішення.
    2.2. Підготувати відповідні документи, необхідні для укладення договору купівлі-продажу нежитлових приміщень, зазначених у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.3. Передати в оперативне управління та на баланс комунальній установі «Сумська міська рятувально-водолазна служба» нежитлові приміщення, зазначені в пункті 1 цього рішення. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 15-06-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав