2078-МР

Документи » Рішення міської ради » 2078-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" жовтня 2008 р № 2078-МР
м. Суми

Про Програму контролю за додержанням природоохоронного законодавства, правил торгівлі, благоустрою, чистоти та порядку утримання території міста Суми

З метою забезпечення ефективного використання природних ресурсів, їх охорони, контролю за додержанням природоохоронного законодавства, правил торгівлі, станом благоустрою та утриманням територій, відповідно до пункту «в» статті 19 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму контролю за додержанням природоохоронного законодавства, правил торгівлі, благоустрою, чистоти та порядку утримання території міста Суми згідно з додатком.
  2. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) передбачити в міському бюджеті кошти необхідні для реалізації програми.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сотника М.І., а контроль за виконанням - на постійні комісії: планово-бюджетну (Козьменко С.М.) та з питань охорони навколишнього природного середовища, промисловості та енергозбереження (Платонов О.В.).  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [62.03 Kb] (cкачувань: 164)Дата публікації: 2-12-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав