2077-МР

Документи » Рішення міської ради » 2077-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" жовтня 2008 р № 2077-МР
м. Суми

Про залучення Управління Державної служби охорони при УМВС України в Сумській області до участі в контролі за додержанням природоохоронного законодавства, правил торгівлі, благоустрою, чистоти та порядку утримання території міста Суми на 2008 рік

З метою забезпечення ефективного використання природних ресурсів, їх охорони, контролю за додержанням природоохоронного законодавства, станом благоустрою та порядком утримання території міста Суми, керуючись пунктом 9 частини 1 статті 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Залучити Управління Державної служби охорони при УМВС України в Сумській області до участі в контролі за додержанням природоохоронного законодавства, правил торгівлі, благоустрою, чистоти та порядку утримання території міста Суми та затвердити договір по наданню вищезазначених послуг на 2008 рік згідно з додатком.
  2. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) передбачити в міському бюджеті кошти, необхідні для фінансування послуг по здійсненню контролю за додержанням природоохоронного законодавства, правил торгівлі, благоустрою, чистоти та порядку утримання території міста Суми.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сотника М.І., а контроль за виконанням - на постійні комісії: планово - бюджетну (Козьменко С.М.), з питань охорони навколишнього природного середовища, промисловості та енергозбереження (Платонов О.В.), з питань розвитку підприємництва, побутового та торговельного обслуговування, транспорту та зв’язку (Коваль А.М.).  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [189 Kb] (cкачувань: 346) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 2-12-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав