2076-МР

Документи » Рішення міської ради » 2076-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" жовтня 2008 р № 2076-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати Сумській міській громадській організації спортивному клубу «Олімпієць - 1» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення Сумської міської громадської організації спортивного клубу «Олімпієць - 1» про надання пільги з орендної плати за користування нежитловими приміщеннями, відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись статтею 25 та пунктом 28 частини першої статті 26, статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату Сумській міській громадській організації спортивному клубу «Олімпієць - 1» в розмірі 1 грн. в рік за оренду нежитлових приміщень площею 157,9 кв.м (з уточненням даних БТІ), розташованих у будинку №21 по вул. Інтернаціоналістів у місті Суми, терміном на 1 рік. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договорів оренди в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 2-12-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав