2075-МР

Документи » Рішення міської ради » 2075-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" жовтня 2008 р № 2075-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати сектору міграційної служби у Сумській області державного комітету України у справах національностей та релігій за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення сектора міграційної служби у Сумській області державного комітету України у справах національностей та релігій щодо надання пільги з орендної плати за користування нежитловим приміщенням, відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись статтею 25 та пунктом 28 частини першої статті 26, статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату сектору міграційної служби у Сумській області державного комітету України у справах національностей та релігій в розмірі 1 грн. в рік за оренду нежитлового приміщення площею 34,7 кв.м, розташованих у будинку №5 по вул. Кузнечній у місті Суми, терміном на 1 рік.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договорів оренди в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 2-12-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав