2074-МР

Документи » Рішення міської ради » 2074-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" жовтня 2008 р № 2074-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати Сумському обласному фізкультурно-спортивному товариству «Спартак» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення Сумського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» про надання пільги з орендної плати за користування нежитловими приміщеннями для розміщення дитячо-юнацької спортивної школи «Спартаківець», відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись статтею 25 та пунктом 28 частини першої статті 26, статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату Сумському обласному фізкультурно-спортивному товариству «Спартак» для розміщення дитячо-юнацької спортивної школи «Спартаківець» в розмірі 1 грн. в рік за оренду нежитлових приміщень площею 45,6 кв.м, розташованих у будинку №4 по вул. К.Зеленко у місті Суми, терміном на 1 рік.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договорів оренди в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 2-12-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав