2073-МР

Документи » Рішення міської ради » 2073-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" жовтня 2008 р № 2073-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати Сумській міській громадській організації «Федерація карате-до Вадо-кай» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення Сумської міської громадської організації «Федерація карате-до Вадо-кай» про надання пільги з орендної плати, відповідно до статті 19 Закону України « Про оренду державного та комунального майна», керуючись статтею 25 та пунктом 28 частини першої статті 26, статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату Сумській міській громадській організації «Федерація карате-до Вадо-кай» за оренду нежитлових приміщень, розташованих за адресою: м. Суми, вул. К.Зеленко, 4, площею 162,5 кв.м у розмірі 70 % від орендної плати, розрахованої згідно з Методикою розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 182-МР “Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна та Типового договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми”, терміном на 1 рік. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договорів оренди в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 2-12-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав