2072-МР

Документи » Рішення міської ради » 2072-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" жовтня 2008 р № 2072-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлового будинку № 7 по пров. Токарівському

На виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 29.05.07 № 288 «Про виконання рішення Зарічного районного суду м. Суми від 18.10.2006 року про надання квартири Сіренку О.М.», відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми житловий будинок № 7 по пров. Токарівському. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) взяти на оперативний облік житловий будинок, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Оформити право власності на житловий будинок, зазначений в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати житловий будинок, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 2-12-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав