2069-МР

Документи » Рішення міської ради » 2069-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" жовтня 2008 р № 2069-МР
м. Суми

Про передачу в оперативне управління територіальному центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» при управлінні праці та соціального захисту населення нежитлового приміщення по проспекту Шевченка, 11

Розглянувши звернення територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради щодо передачі в оперативне управління нежитлового приміщення по проспекту Шевченка, 11, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол комісії від 30.05.08 № 75), відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в оперативне управління територіальному центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян “Берегиня” при управлінні праці та соціального захисту населення нежитлове приміщення по проспекту Шевченка, 11, загальною площею 15,0 кв.м. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу нежитлового приміщення, зазначеного у пункті 1 цього рішення, в оперативне управління територіальному центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян “Берегиня” при управлінні праці та соціального захисту населення в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 2-12-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав