2068-МР

Документи » Рішення міської ради » 2068-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" жовтня 2008 р № 2068-МР
м. Суми

Про передачу в оперативне управління територіальному центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян “Берегиня” при управлінні праці та соціального захисту населення нежитлових приміщень по вул. Інтернаціоналістів, 18

Розглянувши звернення територіального центра соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради щодо передачі в оперативне управління нежитлових приміщень по вул. Інтернаціоналістів, 18 та враховуючи згоду управління освіти і науки Сумської міської ради, керуючись частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в оперативне управління територіальному центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» при управлінні праці та соціального захисту населення нежитлові приміщення по вул. Інтернаціоналістів, 18, а саме: харчоблок та його допоміжні приміщення, площею 86 кв. м, та складські приміщення, площею 35 кв. м (з уточненням площі в комунальному підприємстві «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»). 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу нежитлових приміщень, зазначених у пункті 1 цього рішення, в оперативне управління територіальному центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян “Берегиня” при управлінні праці та соціального захисту населення в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Управлінню освіти і науки Сумської міської ради (Кошовий М.В.) зняти з балансу нежитлові приміщення по вул. Інтернаціоналістів, 18, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 2-12-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав