2067-МР

Документи » Рішення міської ради » 2067-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" жовтня 2008 р № 2067-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми спортивних майданчиків

Розглянувши звернення центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сумської міської ради щодо зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми спортивних майданчиків, розташованих на території міста Суми, відповідно до статей 136, 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частинами другою, п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми спортивні майданчики, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік спортивні майданчики, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати спортивні майданчики, зазначені в додатку до цього рішення під № 1-6, 8 в оперативне управління та на баланс центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сумської міської ради, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.3. Передати спортивний майданчик, зазначений в додатку до цього рішення під № 7 в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Сумикомунінвест», в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 2-12-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав