2059-МР

Документи » Рішення міської ради » 2059-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" жовтня 2008 р № 2059-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 23 лютого 2000 року «Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми окремого житлового будинку № 42 по вул. Карбишева»

З метою забезпечення реєстрації об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми та проведення її в порядку, встановленому чинним законодавством, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести доповнення до рішення Сумської міської ради від 23 лютого 2000 року «Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми окремого житлового будинку № 42 по вул. Карбишева», виклавши пункти 4, 5 в наступній редакції:

    «4. Оформити право власності на житловий будинок, зазначений в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    5. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати житловий будинок, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством».


  2. Пункти 4, 5 рішення Сумської міської ради від 23 лютого 2000 року «Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми окремого житлового будинку № 42 по вул. Карбишева» вважати пунктами 6, 7. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 1-12-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав