2053-МР

Документи » Рішення міської ради » 2053-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" жовтня 2008 р № 2053-МР
м. Суми

Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки Гавриленку В.І.

На підставі звернення громадянина та наданих документів, відповідно до статей 12, 20, 118, 121, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки Гавриленку Валерію Івановичу (м. Суми, вул. Харківська, 28/1, кв. 17) з ведення садівництва на будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою: м. Суми, пров. І.Франка орієнтовною площею 0,0630 га за рахунок земель житлової та громадської забудови Сумської міської ради за умови укладання договору про обмеження права на земельну ділянку відповідно до Тимчасового порядку надання земельних ділянок із земель комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів. 
  2. Встановити термін дії рішення - шість місяців з моменту набуття ним чинності. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М. О.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 1-12-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав