2032-МР

Документи » Рішення міської ради » 2032-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" жовтня 2008 р № 2032-МР
м. Суми

Про передачу дитячо - підліткових клубів за місцем проживання до управління освіти і науки та міському центру фізичного здоров’я

На підставі Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», Закону України „Про позашкільну освіту” виходячи з необхідності розвитку здібностей та обдарувань дітей та молоді, задоволення їх інтересів, духовних запитів і потреб, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати дитячо-підліткові клуби за місцем проживання з 1 січня 2009 року:
    • 1.1. До управління освіти і науки Сумської міської ради (додаток 1).
    • 1.2. До міського центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” (додаток 2).
  2. Управлінню освіти і науки (Кошовий М.В.) та міському центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” (Гонтовенко Є.В.) надати в установлені терміни розрахунки до проекту бюджету на 2009 рік.
  3. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) при формуванні проекту міського бюджету на 2009 рік передбачити кошти на зазначені цілі.
  4. Управлінню майна комунальної власності (Щербак В.І.) передати в оперативне управління приміщення підліткових клубів за місцем проживання та все належне майно управлінню освіти і науки і центру „Спорт для всіх” по належності до 01.01.09 року.
  5. Підприємствам, які на конкурсній основі отримали право з надання послуг на утримання житлових будинків, споруд і прибудинкових територій, що отримують дитячо-підліткові клуби за місцем проживання (додаток 3) підготувати орендовані приміщення підліткових клубів (установити лічильники, провести ремонт приміщень) та передати актом прийому-передач до управління освіти і науки і центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” по належності.
  6. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М., а контроль – на постійну комісію з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [11.55 Kb] (cкачувань: 179)Дата публікації: 28-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав