1974-МР

Документи » Рішення міської ради » 1974-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" жовтня 2008 р № 1974-МР
м. Суми

Про розгляд протесту прокурора Ковпаківського району м. Суми, радника юстиції Купченко В. на рішення VIII сесії XXII скликання Сумської міської ради від 29 листопада 1995 року «Про відведення та закріплення земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям»

Прокурора Ковпаківського району м. Суми, радником юстиції від 01.08.2008 року винесено протест № 281с-08 на рішення VIII сесії XXII скликання Сумської міської ради від 29 листопада 1995 року «Про відведення та закріплення земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям». Вказаним рішенням малому приватному виробничо-торгівельному підприємству «ВМ» була надана тимчасово у користування земельна ділянка по вул. Леваневського площею 0,10га під будівництво торгівельної зони. Прокурор у протесті зазначає, що під час прокурорської перевірки, проведеної із залученням спеціалістів Управління з контролю за використанням і охороною земель у Сумській області, з’ясувалось, що надання земельної ділянки підприємству відбулося без розробки проекту її відведення. Таке відведення порушує ч. 7-8 ст.19 Земельного кодексу України (в редакції 1990 року) де зазначено, що надання земельних ділянок здійснюється за проектами відведення цих ділянок. Розробку проектів відведення земельних ділянок, перенесення їх меж у натуру (на місцевість) і виготовлення документів, що посвідчують право користування землею, здійснюють державні та інші землевпорядні організації. За таких обставин, на думку прокурора, рішення Сумської міської ради від 29 листопада 1995 року «Про відведення та закріплення земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям» в частині надання земельної ділянки по вул. Леваневського в тимчасове користування малому приватному виробничо-торгівельному підприємству «ВМ» порушує права територіальної громади м. Суми і тому підлягає скасуванню. Враховуючи викладене, відповідно до статті 21 Закону України «Про прокуратуру», керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Протест прокурора Ковпаківського району м. Суми, радника юстиції Купченко В. від 01.08.2008 року № 281с-08 про скасування рішення VIII сесії XXII скликання Сумської міської ради від 29 листопада 1995 року «Про відведення та закріплення земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям» в частині надання земельної ділянки площею 0,10га по вул. Леваневського в тимчасове користування МПВТП «ВМ» задовольнити. 
  2. Про прийняте рішення повідомити прокурора Ковпаківського району м. Суми, радника юстиції.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 26-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав