1953-МР

Документи » Рішення міської ради » 1953-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "08" жовтня 2008 р № 1953-МР
м. Суми

Про затвердження початкової (стартової) ціни з продажу права оренди земельної ділянки, яка пропонується для проведення земельного аукціону та внесення змін і доповнень до рішення Сумської міської ради від 24.09.08 № 1793 –МР «Про затвердження початкової (стартової) ціни з продажу права оренди земельних ділянок, які пропонуються для проведення земельного аукціону»

На підставі рішення Сумської міської ради № 1740 - МР від 30 липня 2008 року «Про затвердження переліку земельних ділянок, які надаються в оренду через земельні торги (аукціон)», розроблених проектів землеустрою та наданих висновків про експертну грошову оцінку вартості права оренди земельних ділянок, відповідно до статей 12, 124 та пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка пропонується для проведення земельного аукціону на право оренди земельних ділянок за адресою: - проспект Козацький, 2б блок «Б» площею 3,373 га, за рахунок земель житлової та громадської забудови Сумської міської ради, цільове використання – землі комерційного використання під розміщення торгово-виставочного комплексу; 
  2. Затвердити початкову (стартову) ціну продажу права оренди земельної ділянки, яка пропонуються для проведення земельного аукціону на підставі висновків про експертну грошову оцінку вартості права оренди земельної ділянки за адресою :
    - проспект Козацький, 2б блок «Б» площею 3,373 га - 2 566 178,40 грн.; 
  3. Робочій групі провести необхідну підготовчу роботу по проведенню земельного аукціону не пізніше 15.11.08 р. 
  4. Надати в оренду терміном на 5 років земельну ділянку для будівництва торгово-виставочного комплексу, за зазначеною адресою, за рахунок земель житлової та громадської забудови Сумської міської ради відповідним переможцям земельного аукціону. Встановити орендну плату на підставі рішення Сумської міської ради від 28 травня 2008 року № 1571-МР «Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми». 
  5. Внести доповнення до рішення Сумської міської ради від 24.09.08 № 1793 –МР «Про затвердження початкової (стартової) ціни з продажу права оренди земельних ділянок, які пропонуються для проведення земельного аукціону» а саме, в частині першій пункту 1 після слів «проспект Козацький» записати «проспект Козацький, 2а блок «А». 
  6. Внести зміну до рішення Сумської міської ради від 24.09.08 № 1793 –МР «Про затвердження початкової (стартової) ціни з продажу права оренди земельних ділянок, які пропонуються для проведення земельного аукціону» а саме, в частині третій пункту 1 замість слів «перехрестя вул. Чернігівська - Ковпака» записати «вул. Чернігівська, 16 а». 
  7. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 26-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав