1936-МР

Документи » Рішення міської ради » 1936-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "08" жовтня 2008 р № 1936-МР
м. Суми

Про надання згоди (дозволу) на перепогодження технічної документації щодо зміни розмірів рекреаційної зони скверу „50 р. Перемоги”, розміщеного по пр-ту ім. М.Лушпи (р-н АТС)

На підставі звернення підприємців Ткаченко Л.Г. та Ткаченко В.В. та наданих документів, враховуючи позитивні результати проведеного конкурсу від 26.06.07 р. на право оренди земельних ділянок під розміщення дитячого торгово-розважального центру та дитячого кафе, відповідно до статтей 12, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл приватній фірмі „Геоцентр” на перепогодження технічної документації рекреаційної зони скверу „50 р. Перемоги” по пр-ту ім. М.Лушпи (р-н АТС), в частині зменшення площі земельної ділянки орієнтовною площею 0,3000 га. 
  2. Надати згоду на виключення земельної ділянки площею 0,3 га по просп. ім. М. Лушпи із рекреаційної зони для надання в оренду ПП Ткаченко В.В., ПП Ткаченко Л.Г. під будівництво дитячого кафе та дитячого майданчику (при умові облаштування газону біля проїзної частини із заміною грунту та висадження зелених насаджень при узгодженні з управлінням архітектури та містобудування СМР (Вінтоняк С.Я.) та державним комунальним підприємством „Зелене будівництво” (Прокопенко С.М.).
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою СМР (Костюк В.Г.) забезпечити пересадку дерев, висаджених у 2007 році, із зазначеної ділянки відповідно до технічних вимог. 
  4. З метою оптимізації роботи у сфері охорони зелених насаджень в місті рекомендувати міському голові м. Суми Мінаєву Г.М. забезпечити системний підхід до вирішення проблем розвитку зеленого господарства, розробити комплексну Програму озеленення м. Суми до 01 березня 2009 року. 
  5. Фінансові витрати по виготовленню технічної документації покласти на переможця конкурсу на право оренди земельної ділянки підприємця Ткаченко Л.Г. 
  6. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 25-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав