1930-МР

Документи » Рішення міської ради » 1930-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "08" жовтня 2008 р № 1930-МР
м. Суми

Про передачу відповідним організаціям об’єктів будівництва

У зв’язку із затвердженням актів державної приймальної та робочої комісії про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, на виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.09.08 № 460 «Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо розгляду питання про передачу відповідним організаціям об’єктів будівництва», керуючись частиною 5 статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.):
    • 1.1. Взяти на оперативний облік закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 1.2. Передати закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в додатку до цього рішення, в господарське відання відповідним підприємствам у порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [55 Kb] (cкачувань: 230) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 25-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав