1929-МР

Документи » Рішення міської ради » 1929-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "08" жовтня 2008 р № 1929-МР
м. Суми

Про передачу в безкоштовне користування майна комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Сумської міської ради щодо передачі в безкоштовне користування Зарічному відділу міліції Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області нежитлового приміщення по вул. Кірова, 157, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в безкоштовне користування строком на 3 роки Зарічному відділу міліції Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, а саме: нежитлове приміщення по вул. Кірова, 157 у місті Суми, загальною площею 15,0 м2 (з уточненням площі в комунальному підприємстві «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»). 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Здійснити передачу в безкоштовне користування об’єкту, зазначеного в пункті 1 цього рішення, Зарічному відділу міліції Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, виконавчому комітету Сумської міської ради (відділ бухгалтерського обліку та звітності – Костенко О. А.) на позабалансовий облік з оформленням актів прийняття-передачі в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 25-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав