1928-МР

Документи » Рішення міської ради » 1928-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "08" жовтня 2008 р № 1928-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 57 у будинку № 6-А по вул. Ремісничій

Розглянувши звернення виробничо-комерційної фірми «Побутсервіс» у формі товариства з обмеженою відповідальністю щодо зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 57 у будинку № 6-А по вул. Ремісничій, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартиру № 57 у будинку № 6-А по вул. Ремісничій. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) взяти на оперативний облік квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Оформити право власності на квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 25-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав