1897-МР

Документи » Рішення міської ради » 1897-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "01" жовтня 2008 р № 1897-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми зовнішніх мереж газопроводу по вул. Калініна, 51 у місті Суми

Розглянувши звернення голови правління житлово-будівельного кооперативу № 117 та враховуючи згоду відкритого акціонерного товариства «Сумигаз» на передачу безкоштовно на баланс та обслуговування зовнішніх мереж газопроводу по вул. Калініна, 51, керуючись частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми зовнішні мережі газопроводу, а саме: газопровід високого тиску (D=57 мм, L= 189 м), ШРП та газопровід низького тиску (D=76 мм, L= 24,7 м) до житлового будинку по вул. Калініна, 51, балансовою вартістю 51 382 (п’ятдесят одна тисяча триста вісімдесят дві) грн. 80 коп.. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік зовнішні мережі газопроводу, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству “Сумигаз” зовнішні мережі газопроводу, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В.

 

Секретар Сумської міської ради

П.М. ГученкоДата публікації: 24-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав