1878-МР

Документи » Рішення міської ради » 1878-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "01" жовтня 2008 р № 1878-МР
м. Суми

Про внесення доповнень до Статуту державного комунального підприємства зеленого будівництва Сумської міської ради, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 28.04.1999 року «Про внесення змін та доповнень до Статуту державного комунального підприємства зеленого будівництва Сумської міської ради»

З метою визначення статутного фонду державного комунального підприємства зеленого будівництва Сумської міської ради, відповідно до рішення Сумської міської ради від 30 липня 2008 року № 1737-МР „Про внесення змін та доповнень до міського бюджету на 2008 рік”, до статей 57, 78 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1.  Унести доповнення до розділу 6 Статуту державного комунального підприємства зеленого будівництва Сумської міської ради, доповнивши його пунктом 6.4. згідно з додатком.
  2. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Підкуйко О.О.) здійснити реєстрацію відповідних доповнень до Статуту державного комунального підприємства зеленого будівництва Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством України.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.  

 

Секретар Сумської міської ради

П.М. Гученко

 

Додатки [28 Kb] (cкачувань: 256) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 24-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав